Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.

Informacje o BIP

Pełna historia zmian

Rodzaj dokumentu Opis Data Czynność Osoba Symbol
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-05-04 08:15:59 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA005
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-05-04 08:15:59 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA006
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-05-04 08:15:59 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA007
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-05-04 08:15:59 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA008
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-05-04 08:15:59 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA009
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-05-04 08:15:59 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA010
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-05-04 08:15:59 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA012
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-05-04 08:15:59 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA013
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-05-04 08:15:59 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA011
Kadencja 2006-2010 Przewodnicząca Rady 2007-05-04 08:15:58 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA001
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-05-04 08:15:58 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA014
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-05-04 08:15:58 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA015
Kadencja 2006-2010 Przewodnicząca Rady 2007-04-27 11:40:46 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA001
IX SESJA RADY GMINY - 12.04.2007 r. (nadzwyczajna) Uchwała Nr IX/71/2007 Rady Gminy Tworóg z dnia 12 kwietnia 2007 roku w sprawie: udzielenia upoważnienia Przewodniczącej Rady... 2007-04-27 11:36:14 Publikacja Sebastian Dziechciarczyk IX/71/2007
Kwartalne sprawozdania o wykonaniu budżetu Informacja o wykonaniu budżetu Gminy Tworóg za I kwartał 2007 r. 2007-04-25 10:05:35 Publikacja Sebastian Dziechciarczyk BUD005
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-04-25 09:36:16 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA009
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-04-25 09:36:16 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA010
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-04-25 09:36:16 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA012
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-04-25 09:36:16 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA013
Kadencja 2006-2010 Radny 2007-04-25 09:36:16 Aktualizacja Sebastian Dziechciarczyk RADA011